Ikastolako lankideak / Trabajadores de la ikastola

ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  

ZUZENDARITZA TALDEA / EQUIPO DIRECTIVO

ORIENTABIDE SAILA

ADMINISTRAZIOKO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS

HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL

LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA

DBH / ESO

BATXILERGOA / BACHILLER

 

  ARTEZKARITZA / CONSEJO RECTOR  
         
    artezkaritza@olabide.com    
         
  ZUZENDARITZA / DIRECCIÓN  
         
ZUZENDARI OROKORRA Ziortza Gil zgil@olabide.com 945 011965
         
TALDE PEDAGOKIKOA Rikardo Martinez taldepedagogikoa@olabide.com 945 011965
    Amagoia Eguiluz    
    Itziar Bedia    
    Joxean Zubeldia    
         
HH ZUZENDARITZA Itziar Zarate  hhzuzendaritza@olabide.com 945 011995
    Muskoa Sanchez    
         
LH ZUZENDARITZA Mikel Abasolo lhzuzendaritza@olabide.com 945 011994
    Joseba Martinez    
         
DBH-BATX ZUZENDARITZA Amaia Gonzalez de Zarate (DBH) dbhbatxzuzendaritza@olabide.com 945 019992
    Jon Emazabel (DBH 1-2 koordinatzailea)  
    Jone Galparsoro (DBH 3-4 koordinatzailea)  
    Silvino Baigorri (BATX)    
         
         
         
  ORIENTABIDE SAILA / DEPARTAMENTO DE ORIENTACIÓN  
         
AHOLKULARIA   Alazne Bengoetxea abengoetxea@olabide.com  
         
ORIENTATZAILEA   Izar Mendia imendia@olabide.com  
         
PTak   Ione Odriozola jodriozola@olabide.com  
    Jon Aguirre jaguirre@olabide.com  
    Estibaliz Orcasitas eorcasitas@olabide.com  
         
LAGUNTZAILEAK   Zuriñe García zgarcia@olabide.com  
    Jessica Córdoba jcordoba@olabide.com  
    Leire Arteaga larteaga@olabide.com  
    Nagore Cid / Uxue Etxebarria uetxebarrria@olabide.com  
    Aitziber López de Aretxaga alaretxaga@olabide.com  
         
         
         
  ADMINISTRAZIO ETA ZERBITZUETAKO LANGILEAK / PERSONAL DE ADMINISTRACIÓN Y SERVICIOS  
         
ATEZAINA Garbiñe Fernandez fotokopiak@olabide.com 945 011997
MANTENIMENDUA Asier Ferrero aferrero@olabide.com 945 011966
       
ADMINISTRAZIOA Aitor Bilbao abilbao@olabide.com 945 011967
  Izaskun Urruela iurruela@olabide.com 945 011964
  Izaskun Aisa iaisa@olabide.com 945 011963
  Elixabet Ugarte eliugarte@olabide.com 945 011965
         
         
IKT     ikt@olabide.com 945 011973
    Iñigo Salbidea

isalbidea@olabide.com

 
    Jokin Zengotitabengoa jzengotitabengoa@olabide.com  
    Milena Uralde muralde@olabide.com  
         
         
JANTOKIA     jantoki@olabide.com 945 011969
         
GARRAIOA     garraioa@olabide.com 945 011964
    Begoña Irazola    
    Raquel Fernández    
    Ana María Álvarez    
    Edurne Goikoetxea    
    Mª Encarnación Maiztegui    
    Mª Carmen Olmos    
    Mª Pilar Guerenabarrena    
    Ander Aberasturi    
    Eider Molina    
    Amaia Gallardo    
    Arantxa Alustiza    
         
         
GARBIKETA       945 011997
    Ainhoa García de Acilu    
    Eneko Ugarte    
    Mª Jose Fernández    
    Mª Cristina Satrustegi    
    Ana Fernández    
    Raquel Manchola    
    Mª Aranzazu San Pedro    
    Mª Cruz Lizarraga    
    Mª Pilar Vazquez    
    Miren Arantzazu Arizabaleta    
         
         
  HAUR HEZKUNTZA / EDUCACIÓN INFANTIL Irakasle gela: 945 011975
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 17-18 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
HH 3.A Saioa Molina smolina@olabide.com Saioa Jiménez guraso_hh3a@olabide.com
HH 3.B Ibabe Mtz. de Aramaiona / Itziar Ezkurra

imartinez@olabide.com

iezkurra@olabide.com

Álex García de Andoin guraso_hh3b@olabide.com
HH 3.D Itziar Azkoaga iazkoaga@olabide.com Itziar Baztarrika guraso_hh3d@olabide.com
HH 3.E Amaia Sanchez asanchez@olabide.com Susana Cobo guraso_hh3e@olabide.com
HH 3.F Ana Bardeci abardeci@olabide.com Rebeca Portilla guraso_hh3f@olabide.com
HH 4.A Maialen Ayastuy mayastuy@olabide.com Adriana Castaño guraso_hh4a@olabide.com
HH 4.B Izaskun Moscoso imoscoso@olabide.com Itziar Grajales guraso_hh4b@olabide.com
HH 4.D Nagore Artzeniega nartzeniega@olabide.com Deiane Rodriguez guraso_hh4d@olabide.com
HH 4.E Ianire Abendivar iabendivar@olabide.com Sergio López guraso_hh4e@olabide.com
HH 5.A Itziar Aizpurua iaizpurua@olabide.com Jorge García guraso_hh5a@olabide.com
HH 5.B Virginia Rada vrada@olabide.com Marcos López guraso_hh5b@olabide.com
HH 5.D Zigor Quintanilla zquintanilla@olabide.com Aintzane Basaguren guraso_hh5d@olabide.com
HH 5.E Izaskun Elkoroiribe ielkoroiribe@olabide.com Erlantz López guraso_hh5e@olabide.com
HH 6.A Xabier Alonso xalonso@olabide.com Ainhoa Ruiz guraso_hh6a@olabide.com
HH 6.B Mikel Lagunilla mlagunilla@olabide.com Itziar Perea guraso_hh6b@olabide.com
HH 6.D Nerea Arrizabalaga narrizabalaga@olabide.com Josune Alkorta / Xabier Bautista guraso_hh6d@olabide.com
HH 6.E Amaia Beltran de Otalora  abeltran@olabide.com Zuriñe Aberasturi guraso_hh6e@olabide.com
         
GELA LAGUNTZAILEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
HH3A Mari Jose Etxebarria mjetxebarria@olabide.com    
HH3B Leire Azkarraga lazkarraga@olabide.com    
HH3D Sara Cristobal scristobal@olabide.com    
HH3E Ibaia Maortua imaortua@olabide.com    
HH3F Nahia San Miguel nsanmiguel@olabide.com    
HH4 Iraitz Ibarrondo iibarrondo@olabide.com    
         
         
IRAKASGAIA HH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
         
Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com    
Ingelesa Luismi Cano / Amaia Barredo

lmcano@olabide.com

abarredo@olabide.com

   
Psikomotrizitatea Blanca Garcia bgarcia@olabide.com    
         
         
  LEHEN HEZKUNTZA / EDUCACIÓN PRIMARIA Irakasle gela: 945 011976
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 17-18 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
LH 1.A Nuria Almazan

nalmazan@olabide.com

Josu Ausukua guraso_lh1a@olabide.com
LH 1.B Clara Royuela

croyuela@olabide.com

Gorka Oraá guraso_lh1b@olabide.com
LH 1.D Nerea Viana

nviana@olabide.com

Jon Larruzea guraso_lh1d@olabide.com
LH 1.E Pablo Muñoz

pablom@olabide.com

Inge Gorostiaga guraso_lh1e@olabide.com
LH 2.A Amagoia Eguiluz aeguiluz@olabide.com Jon Mugaburu guraso_lh2a@olabide.com
LH 2.B Zuriñe Gonzalez zgonzalez@olabide.com Ainara Pozuelo guraso_lh2b@olabide.com
LH 2.D Nora Vazquez nvazquez@olabide.com Rakel Alonso guraso_lh2d@olabide.com
LH 2.E Koldo Akizu kakizu@olabide.com Borja López guraso_lh2e@olabide.com
LH 3.A Julene Lapatza-Gortazar

Jlapatza-gortazar@olabide.com

Sonia Arroyo guraso_lh3a@olabide.com
LH 3.B Ibon Portularrume

iportu@olabide.com

Jesus Basterretxea guraso_lh3b@olabide.com
LH 3.D Sarah Davison

sdavison@olabide.com

Ainhoa Carrera guraso_lh3d@olabide.com
LH 3.E Mikel Abasolo mabasolo@olabide.com Estibaliz Errazti guraso_lh3e@olabide.com
LH 4.A Inma Diaz

idiaz@olabide.com

Jose Luis Amado guraso_lh4a@olabide.com
LH 4.B

Miren Abarisketa /

Oihane Uriarte

mabarisketa@olabide.com

ouriarte@olabide.com

Cesar Urrutia guraso_lh4b@olabide.com
LH 4.D Mertxe Eisenhofer

meisenhofer@olabide.com

Mertxe García guraso_lh4d@olabide.com
LH 4.E Isabel Perez

iperez@olabide.com

Laura Cortés guraso_lh4e@olabide.com
LH 5.A Eli Agirre

eagirre@olabide.com

Isabel Irazabal guraso_lh5a@olabide.com
LH 5.B Lourdes Herrero

lherrero@olabide.com

Ainhoa Sánchez guraso_lh5b@olabide.com
LH 5.D Leti Cuevas lcuevas@olabide.com Eva Uriarte guraso_lh5d@olabide.com
LH 5.E Arrate Arrillaga aarrillaga@olabide.com Viki Ayanz guraso_lh5e@olabide.com
LH 6.A Arantza Iriondo

airiondo@olabide.com

Roberto López de Abechuco guraso_lh6a@olabide.com
LH 6.B Espe Iturbe

eiturbe@olabide.com

Antonio Fernández guraso_lh6b@olabide.com
LH 6.D Iratxe Bilbao ibilbao@olabide.com Jose Ignacio Apaolaza guraso_lh6d@olabide.com
LH 6.E Zuriñe Saez /Jone Fernandez

zsaez@olabide.com

jfernandez@olabide.com

Garbiñe Alaña guraso_lh6e@olabide.com
         
IRAKASGAIA LH BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA    
Science Josu Sanchez jsanchez@olabide.com    
Ingelesa Ane Ortiz de Urbina aortiz@olabide.com    
Ingelesa Idoia Azurmendi iazurmendi@olabide.com    
Ingelesa Itziar Benavent ibenavent@olabide.com    
Ingelesa Amaia Barredo abarredo@olabide.com    
Musika Josune Barandiaran jbarandiaran@olabide.com

 

 
Gorputz Hezkuntza Joseba Larrañaga jlarra@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Joseba Martinez jmartinez@olabide.com    
Gorputz Hezkuntza Ander Maquinez amarquinez@olabide.com    
         
         
  DBH / ESO  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 17-18 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
DBH 1.A Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com Aitor Allende / Isabel Sánchez guraso_dbh1a@olabide.com
DBH 1.B Marina Lobo

mlobo@olabide.com

Juan Carlos Recio guraso_dbh1b@olabide.com
DBH 1.D Gentzane Martin gmartin@olabide.com Jesús Izarra guraso_dbh1d@olabide.com
DBH 1.E Nagore Arizmendiarrieta narizmendiarrieta@olabide.com Iratxe Osa guraso_dbh1e@olabide.com
DBH 2.A Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com Eva Arandilla guraso_dbh2a@olabide.com
DBH 2.B Maika Zelaia

mzelaia@olabide.com

Alicia Sáenz de Viteri guraso_dbh2b@olabide.com
DBH 2.D Edurne Carega ecareaga@olabide.com Pedro González guraso_dbh2d@olabide.com
DBH 2.E Idoia Villasante ivillasante@olabide.com Ainhoa Elvira guraso_dbh2e@olabide.com
DBH 3.A Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com Miren Edurme Erezkano guraso_dbh3a@olabide.com
DBH 3.B Ander Ugarte augarte@olabide.com Francisco López de Añua guraso_dbh3b@olabide.com
DBH 3.D Amaia Prior aprior@olabide.com Manuel Ángel González / Nuria Navarro guraso_dbh3d@olabide.com
DBH 3.E Mª Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com Cristina Iñiguez de Heredia / Luis Urtaran guraso_dbh3e@olabide.com
DBH 4.A Amaia Aguirrezabal aaguirrezabal@olabide.com José Ibañez / Mª Jesús Portillo guraso_dbh4a@olabide.com
DBH 4.B Aritz Andoni Campos acampos@olabide.com Mª Belén Ullibarri guraso_dbh4b@olabide.com
DBH 4.D Deiene Elorriaga

delorriaga@olabide.com

Ana López guraso_dbh4d@olabide.com
DBH 4.E Erika Berganzo eberganzo@olabide.com Julián Castellano guraso_dbh4e@olabide.com
         
  BATXILERRA / BACHILLER  
         
GELA TUTOREA POSTA ELEKTRONIKOA 17-18 GELAKO GURASO ORDEZKARIA POSTA ELEKTRONIKOA
BATX 1.A Oihana Amescua oamescua@olabide.com Iker de Bilbao guraso_batx1a@olabide.com
BATX 1.B Angosto Urretabizkaia

aurretabizkaia@olabide.com

Georgina Salazar guraso_batx1b@olabide.com
BATX 1.D Maddi Arzamendi marzamendi@olabide.com Edurne Madina / Álvaro Cristobal guraso_batx1d@olabide.com
BATX 2.A

Marije González

Xabier Glz. San Román

mjgonzalez@olabide.com

xgsroman@olabide.com

Maite Iruretagoiena guraso_batx2a@olabide.com
BATX 2.B

Xabin Maiz

Ainhoa Elordi

xmaiz@olabide.com

aelordi@olabide.com

Jon Elorza guraso_batx2b@olabide.com
BATX 2.D

Marta Arana

Arantxa González

marana@olabide.com

agonzalez@olabide.com

Juan Arrilucea guraso_batx2d@olabide.com
       
IRAKASGAIA DBH eta BATXILER BERARIAZKO IRAKASLEAK POSTA ELEKTRONIKOA GURASO ORDUA TELEFONO ORDUA
EUSKARA         945 011985    
  Miren Barinaga mbarinaga@olabide.com Ostirala 08:15 - 09:05 Ostirala 12:25 - 13:20
  Mª Jesus Gonzalez mjgonzalez@olabide.com Astelehena 14:15 - 15:10 Astelehena 09:10 - 10:05
  Agurtzane Legazpia alegazpia@olabide.com

Osteguna 09:05 - 10:00

Osteguna 08:15 - 09:05
  Arantza Gonzalez agonzalez@olabide.com Osteguna 08:15 - 09:10 Ostirala 12:25 - 13:20
  Jon Santos / Leire Elizgarai

jsantos@olabide.com

lelizgarai@olabide.com

Asteazkena 11:15 - 12:10 Ostirala 12:25 - 13:20
GAZTELANIA- LITERATURA      945 011980    
  Mª Jesus Albeniz mjalbeniz@olabide.com Astelehena 09:10 - 10:05 Astelehena 11:15 - 12:10
  Pilar Astaburuaga pastaburuaga@olabide.com Asteazkena 08:15 - 09:10 Asteartea 09:10 - 10:05
  Itziar Bedia ibedia@olabide.com Asteazkena 08:15 - 09:10 Ostirala 11:15 - 12:10
  Amaia Glz de Zarate agzarate@olabide.com Asteazkena 11:15 - 12:10 Asteartea 09:10 - 10:05
  Deiene Elorriaga delorriaga@olabide.com Astelehena 11:15 - 12:10  Osteguna 12:25 - 13:20
ATZERRIKO HIZKUNTZAK - LENGUAS EXTRANJERAS 945 011983    
  Edurne Careaga ecareaga@olabide.com astelehena 13:20 - 14:15 Astelehena 09:10 - 10:05
  Ane Leanizbarrutia aleanizbarrutia@olabide.com Asteazkena 10:05 - 11:00 Ostirala 09:10 - 10:05
  Zuriñe Marin zmarin@olabide.com Asteazkena 08:15 - 09:10 Ostirala 12:25 - 13:20
  Arantza Oiarbide aoiarbide@olabide.com Asteartea 14:20 - 15:00 Asteazkena 09:15 - 10:00
  Amaia Prior aprior@olabide.com Ostirala 10:20 - 11:15 Astelehena 12:25 - 13:20
  Angosto Urretabizkaia aurretabizkaia@olabide.com Asteazkena 14:15 - 15:10 Osteguna 12:25 - 13:20
  Naroa Garay ngaray@olabide.com Asteazlena 13:20 - 14:15 Asteartea 10:20 - 11:15
  Zorione Urrutia zurrutia@olabide.com Ostirala 09:10 - 10:05 Asteartea 12:25 - 13:20
MATEMATIKA      945 011982      
  Iñaki Arriola iarriola@olabide.com Ostirala 08:15 - 09:10 Astelehena 11:15 - 12:10
  Mª Carmen Bejarano mcbejarano@olabide.com Asteazkena 13:20 - 14:10 Ostirala 09:10 - 10:00
  Koldo Murua kmurua@olabide.com Ostirala 12:25 - 13:20 Ostirala 11:15 - 12:10
  Aritz Campos acampos@olabide.com Asteazkena 13:20 - 14:15 Ostirala 12:25 - 13:20
  Maika Zelaia mzelaia@olabide.com Aseazkena 08:15 - 09:10 Ostirala 08:15 - 09:10
  Ainhoa Gonzalez de Galdeano aggaldeano@olabide.com Asteartea 08:15 - 09:05 Asteazkena 10:20 - 11:15
  Beatriz Erquicia berquicia@olabide.com Osteguna 08:15 - 09:10 Astelehena 09:10 - 10:05
NATUR ZIENTZIAK     945 011981      
  Roberto Arruabarrena rarruabarrena@olabide.com Astelehena 10:20 - 11:15 Astelehena 11:15- 12:10
  Joseba Unzalu junzalu@olabide.com Asteartea 12:25 - 13:20 Asteazkena 11:15 - 12:10
  Xabier Goikoetxea xgoikoetxea@olabide.com Asteartea 10:20 - 11:15 Osteguna 11:15 - 12:10
  Xabier Glz. de San Roman xgsroman@olabide.com Astelehena 13:20 - 14:15 Asteartea 13:20 - 14:15
  Nagore Arizmendiarreta narizmendiarrieta@olabide.com Ostirala 10:20 - 11:15 Asteazkena 11:15 - 12:10
  Iñigo Salbidea  (945011973) isalbidea@olabide.com Astelehena 11:30 - 12:30 Astelehena 11:30 - 12:30
  Azucena Trepiana atrepiana@olabide.com Asteartea 08:15 - 09:00 Asteazkena 09:15 - 10:00
  Silvia Merlo smerlo@olabide.com Asteartea 10:05 - 11:00 Asteartea 12:25 - 13:20
  Amaia Agirrezabal aaguirrezabal@olabide.com Asteazkena 08:15 - 09:10 Ostirala 09:10 - 10:05
TEKNOLOGIA, PLASTIKA, MUSIKA     945 011977    
  Jose Luis Elordi jlelordi@olabide.com Asteazkena 10:20 - 11:15 Osteguna 10:20 - 11:15
  Gentzane Martin gmartin@olabide.com Ostirala 08:15 - 09:10 Astelehena 08:15 - 09:10
  Idoia Villasante ivillasante@olabide.com Ostirala 08:15 - 09:10 Astelehena 13:20 - 14:15
  Ainhoa Elordi aelordi@olabide.com Astelehena 09:10 - 10:05 Ostirala 12:25 - 13:20
GORPUTZ HEZKUNTZA 945 011970      
  Silvino Baigorri sbaigorri@olabide.com Osteguna 08:15 - 09:10 Astelehena 08:15 - 09:10
  Marina Lobo mlobo@olabide.com Ostirala 08:15 - 09:10 Osteguna 12:25 - 13:20
  Erika Berganzo eberganzo@olabide.com Osteguna 09:10 - 10:05 Asteartea 12:25 - 13:20
GIZARTE ZIENTZIAK 945 011978      
  Mertxe Aierdi maierdi@olabide.com    Asteazkena 09:15 - 10:05 Asteazkena 08:15 - 09:10
  Marta Arana marana@olabide.com Asteartea 13:20 - 14:15 Asteartea 12:05 - 13:05
  Jone Galparsoro jgalparsoro@olabide.com Osteguna 08:15 - 09:10 Asteartea 08:15 - 09:10
  Jon Emazabel jemazabel@olabide.com Ostirala 10:20 - 11:15 Astelehena 09:10 - 10:05
  Oihana Amescua oamescua@olabide.com Astelehena 09:10 - 10:05 Osteguna 09:10 - 10:05
  Josean Zubeldia jzubeldia@olabide.com Osteguna 08:15 - 09:10 Asteartea 08:15 - 09:10
  Xabin Maiz xmaiz@olabide.com Osteguna 13:05 - 14:00 Astelehena 11:15- 12:10
  Aitziber Itxisoa aitxisoa@olabide.com Ostirala 10:20 - 11:15 Astelehena 10:20 - 11:15
  Ander Ugarte augarte@olabide.com Asteazkena 08:15 - 09:05 Astelehena 09:10 - 10:05
  Maddi Arzamendi marzamendi@olabide.com Asteazkena 10:05 - 11:10 Astelehena 10:05 - 11:10